پایگاه خبری تحلیلی بازی دراز ۱۲:۵۳ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۷
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان سرپل ذهاب اعلام کرد:

تردد کنترل پلاک خودروهای غیربومی در مبادی ورودی و خروجی شهرستان/ ورودی برای غیربومیان به شهر مسدود شد

بازی دراز 1404:فرمانده نیروی انتظامی شهرستان سرپل ذهاب اعلام کرد: تردد پلاک خودروهای غیربومی در مبادی ورودی و خروجی شهرستان کنترل میشود و ورودی برای غیربومیان به شهر مسدود شده است.

سرهنگ منوچهر رضایی در گفتگو با خبرنگار ما بیان کرد: با توجه به  اینکه شهرستان سرپلذهاب از وضعیت زرد به نارنجی و در فاصله یک هفته رنگ نارنجی به قرمز تغییر کرد ،براساس تصمیمات و جلسات ستاد ملی مبارزه با کرونا شهرستان تصمیم بر این شد که مبادی ورودی ابتدای شهر  کنترل شود .

وی افزود: با هدف قطع این زنجیره و جلوگیری از شیوع این ویروس منحوس،مسیرهای ورودی از قره بلاغ هم ورود و هم خروج مسدود کرده ایم و همچنین ورود و خروج احمدآباد که به سراب گرم و شهرستان گیلانغرب منتهی میشود مسدود شده است.

وی با بیان اینکه محدودیت های شبانه از ساعت ۲۲ تا ۳ بامداد ادامه دارد،گفت: خودروهای غیربومی که در شهرستان تردد دارند هرچه سریعتر شهر را ترک کنند در غیر این صورت با هنجارشکنان برخورد قاطع صورت می گیرد.

وی در ادامه گفت: خودروهای با پلاک غیر بومی در شهر تردد دارند که مالکان آن ساکن شهرستان و یا کارمند ادارات شهرستان و غیربومی می باشند که در صورت چک کردن کارت ملی و بومی بودن تردد این دسته از افراد بلامانع است.