پایگاه خبری تحلیلی بازی دراز ۱۲:۵۲ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۴
امروز صورت گرفت:

مراسم تودیع و معارفه مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه سرپلذهاب برگزار شد

بازی دراز 1404:مراسم تودیع و معارفه مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه سرپلذهاب با حضور مسئولین سپاه استان و شهرستانی برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین جلیلیان در این مراسم ضمن تبریک آستانه ماه مبارک رمضان گفت: ماه رمضان ماه استغفار و فرصت نظم در زندگی،قناعت،اقامه نماز اول وقت، نزول قرآن، پیوند با ولایت،بوده و آگاهی به درد دل گرسنگان، قدر شناسی نعمت ها، از دیگر برکات ابن ماه مبارک است.

وی در در ادامه به مسئله انتخابات اشاره کرد و گفت: باید آگاه باشیم خط ولایت باعث انسجام و اتحاد مردم در جامعه شده و دشمن از آن هراس دارد بنابراین در صدد فاصله انداختن بین مردم و ولایت است.

وی افزود: در آستانه انتخابات هستیم به فرموده رهبر مدظله العالی ،بن بست نبودن رفع مشکلات، دارای احساس مسئولیت می تواند باعث امید به آینده و مقابله با تحریم شود بنابراین به گفته روشنگری های رهبر، گره نزدن مسائل اقتصادی به تحریم، از اهمیت بالای برخوردار است که مردم باید در انتخابات آگاهانه پای کار بیایند و فرد اصلح را انتخاب کنند.

وی تصریح کرد: جایگاه انتخابات ریاست جمهوری و شوراها از بُعد داخلی و خارجی از اهمیت بالایی برخوردار است ، انتخابات در بعد داخلی یک نوسازی و نفس تازه در بحث اجرایی است، و میزان مشارکت مردم از عوامل تاثیرگذار از اقتدار ملی در جهان است،

وی تاکید کرد: دشمن در انتخابات سعی در ایجاد شرایط دو قطبی شدن دارد اما باید حفظ وحدت در انتخابات در اولویت قرار دهیم.

ایشان در پایان گفت: سپاه وظیفه دارد با رعایت اصل بی طرفی در حضور حداکثری مردم در انتخابات،پررونق شدن فضای انتخابات موثر باشد و احساس مسئولیت کند.

وی اشاره کرد:اصل انتخابات، حق ،مسئولیت و هم تکریم است، بنابراین شرط مهم انتخاب رئیس جمهور ، این است که در خط ولایت باشد .

حجت الاسلام جواد فاطمی نسب امام جمعه سرپلذهاب در ادامه به ماه رمضان اشاره کرد و گفت:در این ماه باید تلاش کنیم به خودسازی برسیم، با بصیرت،آگاهی کامل سربازی برای نظام باشیم.

وی افزود: آنچه که نیروهای مسلح خصوصا سپاه از سایر نیروهای نظامی در دنیا متمایز کرده است بُعد معنوی و بصیرتی است که وظیفه مسئولین عقیدتی سیاسی در نیروهای مسلح این است که خود را آراسته به اخلاق و معنویات باشند و تلاش کنند بصیرت افزایی کنند  مباحث روز را بیان کنند و به جایگاه سرباز اسلام برسند.

فاطمی نسب گفت: روحانی موفق کسی است احیاگری،روشنگری،تشریح و تبیین کند بنابراین باید تلاش کنیم بین جامعه مردم آمده و تکریم کنیم.

وی گفت: باید تلاش کنیم یک رئیس جمهورارزشی،مکتبی،انقلابی،و جهادی پای کار بیاید و برای تحقق این مسئله باید تلاش کنیم،کار کنیم،و تبلیغات چهره به چهره داشته باشیم.

وی گفت: دوستداران نظام دنبال این باشند حضور حداکثری داشته باشند،باید همه بسیج شویم و یک دولت انقلابی،جوان حزب الهی پای بیاید.

در پایان این مراسم سید جواد حسینی بعنوان سرپرست دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه سرپلذهاب معرفی و از زحمات چند ساله حجت الاسلام حسین مهدوی تقدیر بعمل آمد.