پایگاه خبری تحلیلی بازی دراز ۱۳:۴۸ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۸
امام جمعه سرپلذهاب:

ارتش بازوی قدرتمند ولایت در دفاع از مرزهای کشور است / خدمات ارتش در شهرستان مصداق بارز مردم‌داری و مردم یاری است

بازی دراز 1404:امام جمعه سرپلذهاب گفت : ارتش جمهوری اسلامی ایران بازوی قدرتمند ولایت و رهبری در دفاع از مرزهای آبی ، خاکی و هوایی کشور در برابر دشمنان است .

حجت الاسلام جواد فاطمی نسب در گفتگو باخبرنگار ما ضمن گرامیداشت ۲۹ فروردین روز ارتش اظهارداشت :ارتش جمهوری اسلامی ایران یک نیروی مسلح معتقد ، باایمان ، شجاع و توانمند است که این ویژگی در ارتشهای جهان مشاهده نمیشود و همین ایمان و اعتقاد و ولایتمداری و پایبندی به آرمانها و ارزشهای اسلامی رمز موفقیت ارتش در میدان‌های مختلف بوده است .

وی افزود : ارتش جمهوری اسلامی ایران امروز به بازوی قدرتمند ولایت و رهبری در دفاع از مرزهای آبی ، خاکی و هوایی کشور و سدی نفوذ ناپذیر در برابر تهاجمات دشمن تبدیل شده است .

امام جمعه شهرستان تصریح کرد :ارتش ما علاوه بر حفظ توان رزمی و ارتقای آمادگی و تجهیزاتی نسبت به تقویت روحیه مردم داری نیز اقدام نموده و اقدامات بسیاری را در این زمینه به انجام رسانده است .

فاطمی نسب در پایان افزود : خدمات ارتش در زلزله ، سیل و در جریان شیوع بیماری کرونا در شهرستان نمونه های بارزی از مردم داری و مردم یاری این نیروی مسلح ارزشی در کشور است که هیچوقت از اذهان عمومی مردم پاک نمی شود .