پایگاه خبری تحلیلی بازی دراز ۱۱:۴۶ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۹
معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری سرپلذهاب:

تزریق بیش از ۹هزار دُز واکسن کرونا در شهرستان برای افراد دارای شرایط

بازی دراز 1404:معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری سرپلذهاب گفت: در شهرستان سرپلذهاب تاکنون در مجموع ۹۷۱۳ دوز واکسن کرونا در مرحله اول و دوم تزریق شده است و این روند ادامه دارد.

سیروس صادقی در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: با شیوع بیماری کرونا و همه گیری این بیماری منحوس در طول یک سال و نیمی که این بیماری در حال مسری بودن است با تهیه واکسن در سراسر دنیا و کشف واکسن ، کار واکسیناسیون در کشور ما هم به طبع آغاز شده و در شهرستان سرپلذهاب نیز انجام واکسیناسیون در حال انجام است.

وی افزود: در حال حاضر در نوبت اول  ۶۹۲۸ دز واکسن طبق برنامه وزارت کشور برای افراد ۵۵ سال تزریق شده است.

ایشان گفت: در مرحله دوم ۲ هزار و ۷۸۵ دز واکسن تزریق شده و این مرحله ادامه دارد.

ایشان ادامه داد: اکنون محل تزریق واکسن در سطح شهر،  سالن ورزشی فاطمه الزهرا.س. انتهای بلوار بازی دراز است که علاوه بر افرادی که شامل این طرح شده‌اند عوامل اجرایی انتخابات نیز توسط فرمانداری به شبکه بهداشت معرفی و در حال انجام تزریق هستند که می‌توان گفت با تولید واکسن برکت و ورود به این شهرستان در حال حاضر  از واکسن برکت برای افراد استفاده میشود و تقاضا مندیم که مردم  با شبکه بهداشت ودرمان همکاری لازم بعمل آورند تا این بیماری ریشه کن شود و مردم در سلامت کامل به سر ببرند .

وی در پایان گفت: لازم به ذکر است در شهرستان سرپلذهاب تاکنون در مجموع ۹۷۱۳ دوز واکسن کرونا در مرحله اول و دوم تزریق شده است و این روند ادامه دارد.