پایگاه خبری تحلیلی بازی دراز ۱۰:۱۵ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۹
امام جمعه سرپلذهاب:

تغییر در وضعیت مدیریتی کشور مطالبه مردم از دولت جدید است/ استان کرمانشاه در تورم،بیکاری در صدر جدول است

بازی دراز 1404:امام جمعه سرپلذهاب با بیان اینکه تغییر در وضعیت مدیریتی کشور مطالبه مردم از دولت جدید است،گفت: استان کرمانشاه در تورم،بیکاری در صدر جدول است بنابراین انتظار می رود مدیران جهادی و انقلابی پای کار بیایند.

حجت الاسلام جواد فاطمی نسب در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: امروز مسئولینی در راس این دولت هستند که سالهاست بر میز تکیه زدند و شاید به خوبی درد مردم را لمس نکردند، اگر دغدغه های مردم را درک میکردند قطعا شاهد تورم ،گرانی،بیکاری نبودیم.

وی افزود: حجت الاسلام‌رئیسی در شعار انتخاباتی بنای بر تغییر داشت ،مردم پای صندوق های رای آمدند برای تغییر مدیران ناکارآمد .

امام جمعه شهرستان گفت، امروز مردم از رئیس جمهور و دولت جدید توقع دارند در سریعترین زمان برای مدیران ارشدی که امروزه بر منصب قدرت هستند و دل به کار و تغییر در شرایط کار ندارند ،تصمیم گیری کند زیرا که تاخیر در تغییر این مدیران مشکلات مردم را بیشتر کرده است.

وی تصریح کرد: انتظار می رود مسئولین اجرایی جهادی انقلابی نخبگان و شخصیت های جوان پای کار بیایند تا منشاء تحول وضعیت کنونی جامعه شوند.

وی بیان کرد: امروز جامعه ما نیاز به مدیران با روحیه پرتلاش و جهادی دارد ،امید است در سریع ترین زمان گشایش های خوبی در سطح زندگی مردم شکل گیرد و ما امید داریم دولت جدید نگاه ویژه ای به استان کرمانشاه داشته باشد.

ایشان گفت: در کرمانشاه از لحاظ آسیب های اجتماعی،فقر ،بیکاری و ... ،در صدر جدول هستیم و این نیز می طلبد دولت جدید با پای کارآوردن جوانان نخبه،مدیران انقلابی و جهادی مشکلات مردم را برطرف کنند.

وی در پایان یادآور شد: استان کرمانشاه در انتخابات حضور خوب و چشم‌گیری داشتند و این حضور پرشور مردم به نوعی برای ما اتمام حجت است.

شهرستان سرپل ذهاب در غرب استان کرمانشاه دارای ۹۰ هزار تن جمعیت می باشد.