پایگاه خبری تحلیلی بازی دراز ۱۱:۱۷ - ۱۴۰۰/۰۹/۰۹

تودیع و معارفه شهردار جدید شهرستان سر پل ذهاب برگزار شد

بازی دراز 1404: تودیع و معارفه شهردار جدید شهرستان سر پل ذهاب با حضور مهندس فخری معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کرمانشاه ، فرماندار و مسئولین در این شهرستان برگزار شد .

   فرماندار شهرستان سرپل ذهاب نورالدین فرزادی پور در این مراسم گفت: میزان بدهیهای شهرداری مانع بزرگی برای مدیریت شهری است که کار با سختی مواجهه میکند .  

 وی افزود: انتظار می رود شهردار جدید با ایجاد منابع درآمد پایدار، هم‌بدهی ها را پرداخت کند و هم انتظارات به حق مردم رابرآورده سازد.   

 ایشان گفت: در سالهای اخیر یکی از آسیب های جدی که به زیرساخت ها وارد کرد، ساخت و سازهای مساکن شهری و روستای بود که مستلزم ترانزیت و حمل و نقل مصالح ساختمانی با ماشین های باربری بوده و اکثر کوچه و معابر آسیب دیدند که نیازمند بهسازی هستند که یکی از اولویت ها و انتظارات واقعی مردم است و انتظار می رود در برنامه شهردار جدید لحاظ گردد.  

  در ادامه مهندس فخری معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری کرمانشاه در ادامه گفت: شهردار باید استراتژیک کار را با هماهنگی شورای شهر انجام دهد.

   وی افزود: متاسفانه شهرداریهای کل کشور بدهی دارند و این بدهی اگر در امور عمرانی هزینه شود این نشان از عملیات اجرایی انجام شده است ولی اگر شهرداری درآمد کافی نداشته باشد و کارکنان آن حقوق نگیرند این جای تلاش بیشتری دارد‌.

   ایشان ادامه داد: در زمان زلزله شهرستان سرپل ذهاب ،مدیریت شهرداری به خوبی انجام شد و مهاجرت و سکونت در این شهرستان نشانگر تلاش مضاعف و عملکرد بالایی شهرداری است که جای خرسندی و تقدیر دارد.   لازم به ذکر است در پایان این مراسم از زحمات صابر حیدری تقدیر و دکتر مراد باباخانی بعنوان شهردار سرپل ذهاب انتخاب شد .