پایگاه خبری تحلیلی بازی دراز ۱۳:۱۹ - ۱۴۰۰/۰۹/۱۰
انتصاب در سرپلذهاب:

فرمانده انتظامی شهرستان سرپل ذهاب منصوب شد

بازی دراز 1404:فرمانده انتظامی شهرستان سرپل ذهاب تا طی مراسمی با حضور فرمانده انتظامی استان کرمانشاه امام جمعه فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان سرپل ذهاب منصوب شد.

امام جمعه شهرستان سرپلذهاب حجت الاسلام جواد فاطمی نسب در این مراسم با بیان اینکه نیروی انتظامی در کشور مظهر اقتدار است، گفت: نظم، امنیت و آرامش امروز کشور مدیون و مرهون نیروی انتظامی و نیروهای مسلح کشور است.

وی افزود: مسئولیت در کشور امانت است و حفظ این امانت در گرو خدمت صادقانه به مردم است بطوریکه در زمان اتمام مسئولیت مورد تکریم مردم قرار بگیریم.

ایشان با بیان اینکه نیروی انتظامی همواره در شهرستان منشا خیر بوده است ، گفت: یکی از ویژگی های مهم در سرپل ذهاب که مایه دلگرمی مردم است هماهنگی اعضای شورای تامین شهرستان می باشد.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه در این مراسم گفت: نیروی انتظامی افتخار میکند که در خادم مردم است سیر حرکتی از همان ابتدای پیروزی انقلاب ، برای تامین امنیت در کشور برای اهداف مختلف جانفشانی کردند  و در این سیر که حدود ۴۳ سال میگذرد مسیر کارآمدی خود با بهره گیری از هدایت های امامین انقلاب به درستی طی کند.

وی افزود:از کلام امام و رهبر می توان به حُسن نیروی انتظامی پی بُرد که ناجا مظهر اقتدار ملی، حافظ ارزش ها ،مجاهدان فی سبیل الله و رکن استوار امنیت کشور نیروی انتظامی معرفی میکنند و این تکلیف برای ناجا چندبرابر میکند .

ایشان تصریح کرد: فلسفه حضور نیروی انتظامی این است که امنیت فردی و اجتماعی و آرامش عمومی جامعه را تامین کند و از دستاوردها دفاع کند.

سردار علی اکبر جاویدان گفت:نیروی انتظامی در جریان سیل،زلزله، بیماری کرونا در کنار دیگر نیروهای مسلح سپاه،ارتش، توانست از همه ظرفیت ها خود استفاده کند و به مرحله ظهور برساند و این مایه مباهات و افتخار است.

ایشان بیان کرد: در استان کرمانشاه به جهت امنیت مرزی که داشتیم از قدیم الایام طمع دشمن بوده ، ۳۷۱ مرز مشترک با کشور عراق داریم و در همین اقلیم جولانگاه شیطنت های نیروهای تروریستی است وعلیه جمهوری اسلامی فعالیت دارند ولی به جهت انسجام و روحیه انقلابی و جهادی در بین تمام نهادها و سازمان ها به ویژه نیروی های نظامی و اطلاعاتی و حاکمیتی است،دشمن نتوانسته به اهداف خود برسد.  

در ادامه نورالدین فرزادی پور فرماندار سرپلذهاب گفت: فرمانده انتظامی شهرستان علاوه بر وظایف استقرار و تامین امنیت و آسایش عمومی جامعه، یک رسالت سنگینی عهده دار است که بعنوان یکی از عوامل پیشران و پیشبرنده در تحقق آرمان های نظام‌مقدس جمهوری اسلامی است .

وی افزود: نیروی انتظامی بلکه بعنوان‌ یک سیستم‌ پیشران، یکی از عوامل تاثیرگذار تحقق آرمان های اسلام است .

ایشان در ادامه بیان کرد: تحقق این مهم نیازمند اقتدار و قانون گرایی است که باید به آن توجه شود.

لازم به ذکر است در این مراسم سرهنگ نوذر شاه حسینی به عنوان فرمانده انتظامی شهرستان سرپل ذهاب معرفی و از خدمات سه ساله منوچهر رضایی فرمانده اسبق این شهرستان تقدیر شد.