پایگاه خبری تحلیلی بازی دراز ۱۲:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
به‌ مناسبت هفته دفاع مقدس صورت گرفت:

دیدار امام جمعه و فرماندار سرپلذهاب با خانواده معظم شهدا و ایثارگر شهرستان

بازی دراز 1404:امام جمعه فرماندار و فرمانده سپاه ناحیه سرپل‌ذهاب بمناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس باحضور در منزل شهیدان فریده رضایی، عزت اله مرادی و منزل جانبازان سرافراز علی نوروزی،حسن بهداد ضمن دیدار با خانواده این عزیزان ، آنها را مورد تفقد و دلجویی خود قرار دادند .

در این دیدار معنوی حجت الاسلام جواد فاطمی نسب امام جمعه سرپلذهاب ضمن تکریم خانواده های شهدا و قدردانی از صبر و شکیبایی خانواده های جانبازان اظهار داشت: ایثارگران انقلاب اسلامی را بیمه کردند، این عزیزان با صبر خود سهم بزرگی در ایجاد امنیت ایران اسلامی دارند.

وی افزود: باید در رفع مطالبات و مشکلات خانواده‌های معزز شهداء، ایثارگران و جانبازان اهتمام جدی داشته باشیم و آن را در اولویت‌های کاری خود قلمداد کنیم.

در ادامه فرماندار سرپلذهاب بیان کرد؛ خانواده‌های شهدا مظهر صبر و شکیبایی هستند و تکریم خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران وظیفه‌ای دینی، ارزشی و انسانی برای تمامی آحاد مردم و مسئولان است.

صدراله بابلی ادامه داد:شهدا جان خود را در راه حفظ امنیت و سلامت جامعه اسلامی و اعتلای اسلام و نظام اسلامی فدا کردند تا امروز امنیت در جامعه ما برقرار باشد.

سرپل ذهاب در غرب كرمانشاه با بيش از 85 هزار نفر جمعيت در دوران هشت سال دفاع مقدس 803 شهيد، 163 آزاده و 840 جانباز تقديم انقلاب اسلامي كرده است.