پایگاه خبری تحلیلی بازی دراز ۱۱:۵۱ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۶
بمناسبت گرامیداشت دهه فجر صورت گرفت :

دیدار مسئولین سرپل‌ذهاب با خانواده معظم شهدای شهرستان

بازی دراز 1404:امام جمعه ، فرماندار و جمعی از مسئولین سرپل‌ذهاب بمناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر با خانواده شهید زواره جوانمیری دیدار و آنها را مورد تفقد و دلجویی خود قرار دادند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بازی دراز صبح امروز امام جمعه ، فرماندار ، فرمانده سپاه ، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و جمعی از مسئولین سرپل‌ذهاب بمناسبت گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر با حضور در منزل شهید زواره جوانمیری با خانواده این شهید عزیز دیدار و آنها را مورد تفقد و دلجویی خود قرار دادند.

امام جمعه سرپل‌ذهاب در این دیدار ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا اظهارداشت : شهدای انقلاب و جنگ تحمیلی در مکتب سیدالشهدا علیه السلام تربیت یافته و به تاسی از این امام شهید از جان و مال خود برای دفاع از اسلام و انقلاب گذشتند و نگذاشتند یک وجب از خاک کشور توسط دشمنان اشغال شود .

حجت الاسلام فاطمی نسب افزود : خانواده های شهدا نمونه های بارز صبر و مقاومت هستند و به تاسی از حضرت زینب سلام الله علیها بر مصائب از دست دادن عزیزان خود مقاومت کردند و عزیزان خودرا فدای اسلام و انقلاب کردند .

فرماندار سرپل‌ذهاب نیز در ادامه گفت : همه مردم ایران اسلامی مدیون شهدا و خانواده های معظم شهدا هستند و باید راه شهدا را ادامه دهند .

صدراله بابلی افزود : دیدار با خانواده های معظم شهدا موجب تقویت روحیه مسئولین می شود تا با روحیه و توان مضاعف برای خدمت به مردم تلاش کنند .

شهید زواره جوانمیری از شهدای غیور عشایر است که در تاریخ ۲ مرداد سال ۱۳۶۷ در منطقه عملیاتی دالاهو به فیض شهادت نائل گردید .