پایگاه خبری تحلیلی بازی دراز ۱۲:۴۳ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۶
بمناسبت گرامیداشت دهه فجر صورت گرفت :

برگزاری جشن بزرگ انقلاب در دهستان پشت تنگ ذهاب

بازی دراز 1404:جشن بزرگ انقلاب بمناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر و ۴۴مین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در روستای رمکی از توابع دهستان پشت تنگ بخش دشت ذهاب شهرستان سرپل ذهاب برگزار شد .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بازی دراز صبح امروز جشن بزرگ انقلاب بمناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر و ۴۴مین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور مسئولین سرپل‌ذهاب و مردم ولایتمدار ، انقلابی و همیشه در صحنه دهستان پشت تنگ ذهاب در روستای رمکی از توابع بخش دشت ذهاب شهرستان سرپل ذهاب برگزار شد .

امام جمعه سرپل‌ذهاب در این مراسم ضمن گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر اظهارداشت : حضور مردم در مراسم جشن انقلاب برای ما مایه دلگرمی و مایه دلسردی و ناکامی برای دشمنان نظام و انقلاب است و مسئولین باید قدر این حضور را بدانند .

حجت الاسلام جواد فاطمی نسب بااشاره به همزمانی میلاد امیرالمومنین علیه السلام با دهه فجر افزود : این میلاد پربرکت فرصت مغتنمی برای تجدید بیعت با ولایت است افتخار ما این است که نور ولایت و محبت امیرالمومنین علیه السلام در قلوب ما جاریست .

وی تصریح کرد : ملاک سنجش ایمان انسان ولایت امیرالمومنین علیه السلام است فردای قیامت اگر انسان ذوب در ولایت باشد و محبت امیر المومنین (ع) در قلبش باشد خداوند توجه ویژه ای به او خواهد کرد .

ایشان بابیان اینکه انسان اگر مطیع ولایت باشد سعادتمند می شود اذعان داشت : فردای قیامت اگر تو ولایت در قلب کسی تجلی یابد سعادتمند می شود ولی اگر کسی نسبت به جایگاه امیرالمومنین علیه السلام نظری برخلاف آنچه که واقعیت دارد داشته باشد قطعا باید پاسخگو باشد لذا رمز عاقبت بخیری و سعادت و رمز رسیدن به خداوند ، تبعیت از امیرالمومنین علیه السلام است  .

امام جمعه شهرستان گفت : دهه مبارک فجر و تقارن آن با ولادت حضرت امیرالمومنین علیه السلام این فرصت را به ما می دهد که خود را  با مسیر ولایت هماهنگ کنیم امروز ولایت فقیه در طول ولایت امیرالمومنین علیه السلام است .

فاطمی نسب خاطرنشان کرد : مردم اهل حق در بحث محبت به امیرالمومنین علیه السلام سرآمد و در تبعیت از ولایت فقیه زبان زد هستند و وفاداری ، تعهد ، پایبندی و دلبستگی آنها به رهبری ، امام و آرمان های انقلاب فراموش نمی شود .

وی افزود : در انقلاب مردم اهل حق نیز برای مبارزه با رژیم ستم شاهی اقدام کردند در دفاع مقدس جوانان غیور اهل در جبهه های حق علیه باطل حضور یافته و شهدای عزیزی را تقدیم کردند امروز در دفاع از مرزهای کشور پیشگام هستند و در طول ۴۴ سال عمر بابرکت انقلاب هر جا لازم بود دوشادوش سایر اقشار مردم حضور یافتند درود خداوند به مردم این خطه باد .

ایشان بابیان اینکه دشمن به پشتوانه حضور این مردم توانایی رویارویی با نظام را ندارد افزود : دشمن که توان جنگ نظامی را ندارد هر بار با فتنه ای قصد ضربه زدن به نظام را دارد در چندماه اخیر دیدیم که با تمام توان خود به بهانه خون خواهی از یک اتفاق و یک مرگ طبیعی به میدان آمدند تا مردم را در مقابل نظام و حاکمیت قرار دهند اما این مردم هوشیار و بیدار و با بصیرت ، پشت سر مقام معظم رهبری سیلی محکم دیگری به دشمن زدند .

امام جمعه شهرستان در پایان افزود : ما شهدای بسیاری دادیم و اگر لازم باشد بازهم شهید خواهیم داد اما دست از این انقلاب و آرمانهای آن و ارزش های اسلامی بر نمی داریم و این وعده خدا که زمین به مستضعفین به ارث می رسد تحقق خواهد یافت و همه تلاش دشمنان در جبهه غربی ،عبری و عربی برای ناکارآمد نشان دادن حکومت اسلامی و القای آن به جوانان و نوجوانان و ایجاد یاس و ناامیدی در کشور به فضل خداوند ، تدبیر رهبر انقلاب و بصیرت مردم شکست خواهد خورد .

فرمانده سپاه ناحیه در ادامه این مراسم ضمن گرامیداشت دهه مبارک فجر گفت : دهه فجر دهه پیروزی ملت ایران بر جبهه استکبار و یادآور رهایی ملت از اسارت طاغوت است .

سرهنگ مجتبی کاکایی افزود : ۴۴ سال عمر بابرکت انقلاب به پشتوانه ایستادگی مردم حاصل شده و این ایستادگی و مقاومت در برابر استکبار با بصیرت و هوشیاری مردم همچنان تداوم خواهد یافت تا این انقلاب به انقلاب جهانی امام عصر (عج) متصل شود .

دراین مراسم برنامه های متنوع فرهنگی و هنری اجرا  و ۴۴مین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گرامی داشته شد .