پایگاه خبری تحلیلی بازی دراز ۱۰:۳۵ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۹

جلسه هماهنگی مراسم یوم الله ۲۲ بهمن ماه در سرپل ذهاب برگزار شد

بازی دراز 1404:جلسه هماهنگی مراسم یوم الله ۲۲ بهمن ماه با حضور فرماندار سرپل ذهاب و سایر اعضا در محل سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بازی دراز صدراله بابلی فرماندار شهرستان در جلسه هماهنگی مراسم روز ۲۲ بهمن، ضمن گرامیداشت این ایام از مسئولان خواست که تدابیر و بستر لازم را برای حضور عموم مردم، مهیا نمایند.

وی با اشاره بر اهمیت حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن اشاره کرد و گفت: امسال با توجه به دسیسه های دشمنان نظام و اغتشاشات اخیر، مردم مومن و انقلابی شهرستان همگام با ملت بیدار و آگاه ایران اسلامی باحضور پرشور خود در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن امسال بار دیگر به جهانیان ثابت خواهند کرد.

نماینده عالی دولت حضور گسترده اقشار مختلف مردم در مراسم راهپیمایی 22 بهمن ماه را تجلی پشتوانه مردمی و عظیم نظام دانست و گفت: مردم در دوران مختلف انقلاب حضوری پررنگ و تأثیرگذار داشته اند و اقشار مختلف مردم انقلابی و همیشه در صحنه شهرستان آماده حماسه آفرینی مجدد در یوم الله 22 بهمن هستند.

ایشان تصریح کرد: دشمنان بدانند پشت سرولی فقیه هستیم از انقلاب و نظام دفاع می کنیم، به عشق رهبر،شهدا و وطن و سرپل ذهاب در روز ۲۲ بهمن جمع خواهیم شد و اجازه نخواهیم داد هیچ اجنبی و اوباشی به اسلام لطمه وارد کند.

شایان ذکر است مراسم راهپیمایی 22 بهمن ماه رأس ساعت۱۰ صبح روز شنبه از میدان امام خمینی (ره) آغاز و پس از طی مسیر بلوار راه کربلا، درب حرم احمدابن اسحاق(ره)اجرای برنامه و سخنرانی صورت خواهد گرفت.