پایگاه خبری تحلیلی بازی دراز ۱۴:۲۷ - ۱۴۰۲/۰۱/۰۵
در سرپل ذهاب صورت گرفت:

دیدار فرمانده سپاه ناحیه سرپل‌ذهاب با خانواده معظم شهداء

بازی دراز ۱۴۰۴ : فرمانده سپاه ناحیه سرپل‌ذهاب با حضور در منزل شهیدان مصطفی شکربیگی ، سامان پادام و ولی مرادی با خانواده این عزیزان دیدار وآنها را مورد تفقد و دلجویی قرار داد .

بازی دراز ۱۴۰۴:صبح امروز فرمانده سپاه ناحیه سرپل‌ذهاب در معیت جانشین و جمعی از پرسنل سپاه ناحیه در پنجمین روز از ایام نوروز  با حضور در منزل شهیدان مصطفی شکربیگی باعضویت پاسدار ، سامان پادام باعضویت پاسدار و ولی مرادی با عضویت بسیج، با خانواده این عزیزان دیدار وآنها را مورد تفقد و دلجویی قرار داد . 

فرمانده سپاه ناحیه سرپل‌ذهاب در این دیدار ضمن تبریک سال نو و گرامیداشت یاد و خاطر شهداء اظهار داشت : کیان نظام مقدس جمهوری اسلامی و امنیتی که در کشور حاکم است حاصل خون شهدای انقلاب و جنگ تحمیلی است . 

سرهنگ کاکایی افزود : باب شهادت همیشه به روی رزمندگان سپاه اسلام باز است و لذا بعد از دوران دفاع مقدس شهدای بسیاری در عرصه دفاع از امنیت ، دفاع از حرم آل الله در مبارزه با تروریسم تکفیری منطقه و دفاع از سلامت تقدیم انقلاب شده است تا این آب و خاک از دست متجاوزین و چشم طمع دشمنان درامان باشد .

 وی تصریح کرد : ما امروز وظیفه داریم که از خانواده های این عزیزان سرکشی نمائیم چون از عزیزان خود گذشتند و آنها را فدای اسلام و انقلاب و امنیت کشور کردند و  برگردن همه ما حق دارند .