پایگاه خبری تحلیلی بازی دراز ۱۰:۵۷ - ۱۴۰۲/۰۱/۰۷
در سرپل ذهاب صورت گرفت :

بازدید معاون سیاسی استاندار کرمانشاه از شهرستان

بازی دراز 1404:معاون سیاسی استانداری کرمانشاه در سفر یک روزه به سرپل‌ذهاب از بخش های مختلف ستاد استقبال شهرستان و نمایشگاه صنایع دستی بازدید و خدمات ارائه شده به مسافرین نوروزی را مورد بررسی قرار داد .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بازی درازمعاون سیاسی استانداری کرمانشاه در سفر یک روزه به سرپل‌ذهاب از بخشهای مختلف ستاد استقبال شهرستان و نمایشگاه صنایع دستی بازدید و خدمات ارائه شده به مسافرین نوروزی را مورد بررسی قرار داد .

دراین بازدید فرماندار ، شهردار و برخی از مسئولین محلی سرپل‌ذهاب ، معاون سیاسی استاندار کرمانشاه را همراهی می کردند .

معاون سیاسی استاندار کرمانشاه دراین بازدید به خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی بازی دراز گفت : به دستور استاندار کرمانشاه سفری به شهرستان سرپل ذهاب انجام گرفت تا ضمن عرض تبریک و خداقوت به مسئولین شهرستان ، کیفیت خدمات رسانی ستاد استقبال این شهرستان بررسی شود.

شعبانی افزود : در این سفر از بخش های مختلف ستاد استقبال شهرستان بازدید شد که الحمدالله با تلاش مسئولین شهرستان فضای بسیار مناسبی برای نوروز و استقبال و میزبانی از مسافرین نوروزی انجام گرفته است .

وی تصریح کرد : بازارچه های نوروزی ایجاد شده در شهرستان نیز در این سفر مورد بازدید قرار گرفت که مشاهده شد خدمات مناسبی ارایه می دهند .

فرماندار سرپل‌ذهاب در ادامه گفت : معاون سیاسی استاندار کرمانشاه صبح امروز به سرپل‌ذهاب سفر کردند که در بدو ورود با اعضای ستاد استقبال شهرستان دیدار و گزارش خدمات ارائه شده درایام نوروز به اطلاع ایشان رسید.

صدراله بابلی افزود : بخش های مختلف همچون جایگاه نیروی انتظامی ، هلال احمر ، سیاه چادرهای برپا شده ، پارک جنگلی و سایر بخش های خدماتی ستاد استقبال شهرستان مورد بازدید قرار گرفت که باعث ابراز رضایت ایشان شد.

وی تصریح کرد : در بازدید دکتر شعبانی از بازارچه ها و نمایشگاه صنایع دستی شهرستان دغدغه ها و مسائل صاحبان غرفه ها و هنرمندان صنایع دستی با ایشان مطرح شد که در محل پیگیری لازم برای ایجاد یک مکان دایمی برای این بخش انجام گرفت .

ایشان با تأکید بر سرمایه گذاری در بخش صنایع دستی ادامه داد : سرمایه گذاری در بخش صنایع دستی و میراث فرهنگی از نظر  اشتغال زایی ، توسعه و رونق تولید بسیار مهم است که مورد تأکید دکتر شعبانی هم قرار گرفت .