پایگاه خبری تحلیلی بازی دراز ۱۲:۱۷ - ۱۴۰۲/۰۶/۲۸
در سرپل‌ذهاب صورت گرفت:

بازدید بخشدار مرکزی شهرستان از مناطق روستایی و پیگیری مشکلات روستائیان

بازی دراز۱۴۰۴: بخشدار مرکزی سرپل‌ذهاب باحضور در تعدادی از روستا‌های این بخش ضمن بازدید، مشکلات و مطالبات روستائیان را مورد رسیدگی قرار داد.

به گزارش بازی دراز۱۴۰۴: بخشدار مرکزی سرپل‌ذهاب باحضور در روستا‌های گلم کبود علیا و زرینجوب از توابع بخش مرکزی شهرستان ضمن بازدید از نقاط مختلف روستا، با دهیاران و اعضای شورای اسلامی دیدار و مشکلات و مطالبات روستائیان را مورد رسیدگی قرار داد.

بخشدار مرکزی شهرستان درحاشیه این بازدید به خبرنگار ما گفت: روستا‌ها دارای پتانسیل‌های مناسبی برای اشتغالزایی و تولید هستند که باید با برنامه‌ریزی مناسب مشکلات و موانع آن‌ها را برطرف کرد.

بهمن نوروزی افزود: دامپروری، کشاورزی، تولید انواع محصولات لبنی از ظرفیت‌های مهم مناطق روستایی است که می‌تواند اشتغال را در مناطق روستایی گسترش دهد.

وی تصریح کرد: یکی از اهداف دولت مردمی سیزدهم خدمت به روستانشینان و پیشرفت و آبادانی مناطق روستایی است که باید با برنامه‌ریزی مناسب، مدیریت انقلابی و تلاش جهادی حاصل شود.

در پایان دهیاران، اعضای شورای اسلامی و اهالی این دو روستا به بیان مشکلات و مطالبات خود پرداخته و خواستار تمرکز مسئولین بر اتخاذ تصمیمات مناسب برای رفع مشکلات روستا شدند.