پایگاه خبری تحلیلی بازی دراز ۱۱:۳۱ - ۱۴۰۲/۰۶/۲۸
معاون آموزشی آموزش و پرورش سرپل‌ذهاب:

به صدا درآمدن زنگ شکوفه‌ها در مدارس شهرستان/ اول مهر سال تحصیلی دانش‌آموزان بازگشایی می‌شود

بازی دراز۱۴۰۴: معاون آموزشی آموزش و پرورش سرپل‌ذهاب از به صدا درآمدن زنگ شکوفه‌ها در روز ۲۹ شهریور ماه در مدارس شهرستان خبر داد و گفت: همچنین اول مهر سال تحصیلی دانش‌آموزان بازگشایی می‌شود.

احمد راستین در گفتگو با خبرنگار بازی دراز اظهار داشت: در راستای آغاز سال تحصیلی جدید، در جهت اجرای مصوبه پروژه مهر در شهرستان و با تأکید بر آمادگی هرچه بیشتر، برای بازگشایی بانشاط مدارس سطح شهرستان برنامه‌ریزی‌های لازم صورت گرفته است.

وی افزود: مراسم جشن شکوفه‌ها ویژه کلاس اولی‌ها، با حضور ۷ هزار و ۷۰۰ دانش‌آموز در کلیه مدارس دارای دانش‌آموز کلاس اولی، برگزار خواهد شد و بصورت نمادین در دبستان‌شاهد ندای زینب(س) ساعت ۸ و ۳۰ دقیقه صبح روز ۲۹ شهریورماه، مراسمی با حضور مسئولین شهرستان برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: بازگشایی مدارس همراه با به صدا درآمدن زنگ مهر و مقاومت در روز شنبه یکم مهرماه ساعت ۸ صبح در کلیه مدارس شهرستان انجام خواهد شد و بصورت نمادین مراسمی در دبیرستان نمونه دولتی صدرا با حضور مسئولین برگزار خواهد شد.

وی بیان کرد: امسال بالغ بر ۱۶ هزار و ۹۰۰ دانش‌آموز در کلیه مقاطع تحصیلی در ۲۳۵ مدرسه تحصیل خواهند کرد.

وی در پایان اعلام کرد: مدارس بصورت چرخشی و گروه شهید رجایی در نوبت صبح و گروه شهید باهنر در نوبت ظهر فعالیت رسمی خود را آغاز خواهند کرد و همه برنامه‌ریزی‌های لازم برای سال تحصیلی بانشاط تدارک دیده شده است.

شهرستان سرپل‌ذهاب در غرب استان کرمانشاه دارای ۹۰هزار تن جمعیت و ۴۸ کیلومتر مرز مشترک با کشور عراق دارد.