پایگاه خبری تحلیلی بازی دراز ۲۳:۵۷ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۷
برگزار شد:

تجمع مردم سرپل ذهاب علیه جنایات رژیم جعلی صهیونیستی و حمایت از فلسطین و کودکان بی گناه غزه

بازی دراز ۱۴۰۴ : مردم شهرستان سرپل ذهاب همزمان با سراسر کشور، در حمایت از مردم مظلوم فلسطین و محکومیت جنایت رژیم کودک‌کش اسرائیل در محوطه حرم احمدابن اسحاق(ره) تجمع کردند.

فرماندار سرپلذهاب صدراله بابلی در این مراسم ضمن محکومیت جنایات دردمنشامه و وحشیانه استکبار جهانی و اسرائیل غاصب اظهار داشت: جنایات رژیم کودک کش اسرائیل حاصل، صحنه گردانی آمریکای جنایتکار است. 

  وی افزود: آمریکای جنایتکار از هوا و زمین به این ولیده فاسدش کمک می کند، و هر روز ما شاهد صحنه های فجیع و دردناک برعلیه ملت مظلوم فلسطین و غزه ویژه کودکان بی گناه هستیم.   

وی عنوان کرد: اسرائیل کشوری نیست که به رسمیت شناخته شود، ولی حُکام غربی بی غیرت، به این رژیم جعلی و فاسد کمک می کنند، رژیم جعلی اسرائیل ماهیت سراسر پوشالی خود، ماهیت پلید و زشت خود را به همه نشان داد.  

 فرماندار شهرستان با بیان اینکه جبهه مقاومت، عملیات طوفان الاقصی به پا کردند و در تاریخ بی نظیر است، گفت: ماهیت اسرائیل، ماهیت کثیفی است، نسل کشی و کودک کشی جزو برنامه های استکبار جهانی و رژیم اشغالگر قدس است.   

ایشان ادامه داد: امروزه سکوت برخی از مجامع بین المللی را شاهدیم ، این مجامع که دَم از حقوق بشر و حقوق کودکان و زنان بی گناه می زنند اما سکوت اختیار کردند. 

  ایشان تصریح کرد: هیچ گونه واکنش از این حُکام بی غیرت ، مشاهده نمیکنیم، کسانی که در مقابل این جنایات سکوت اختیار کند همدست رژیم اسرائیل است.

   ایشان یادآور شد: شکرگزاریم برای ملت وفادار جمهوری اسلامی از ابتدای انقلاب اسلامی تاکنون پایدار مانده است و ایستادگی جانانه ای از مردم مظلوم و اسلام ناب داشته است و این چیزی جز فرامین امامین انقلاب، جزء روحیه و تفکر بسیجی ملت ایران نیست. 

  وی افزود: امروز دانش آموزان و اقشار مختلف مردم با روحیه بسیجی، با تفکر بسیجی که امامین انقلاب نهادینه کردند پا به این عرصه گذاشتید و اجتماع کردند.

   وی در ادامه ضمن گرامیداشت هفته بزرگداشت بسیج گفت: مجامعی که بمباران بیمارستان المعمدانی را دیدند و بیش از هزاران نفر کودک و زن شهید شدند چرا سکوت کردند، علت اینکه کودکان شهید می کنند این است که این رژیم جعلی و استکبار جهانی پی برده است، که آینده آن کشور در دست همان کودکان و نوجوانان است. 

  وی گفت: امروزه همه ما گردهم آمده ایم که خشم انقلابی و الهی خود را نسبت به استکبار جهانی و رژیم غاصب اسرائیل اعلام کنیم .   بابلی اظهار داشت: همه ما جمع شدیم تجدید میثاق مجددی با گفتمان استکبار ستیزی امامین انقلاب داشته باشیم.   

وی تصریح کرد: در طول این ۴۵ سال ، و بلکه قبل از آن، امامین انقلاب روحیه استکبار ستیزی داشتند، و این روحیه امروز در ذات ضمیر ما موج می زند.   

وی اعلام کرد: امروز جمع شدیم تا به همه بفهمانیم، تنها راه ماندن و ایستادگی در مقابل سلطه جهانی و رژیم غاصب، توجه به فرامین ولی امر مسلمین جهان حضرت عظما خامنه ای است.   

وی گفت: امروز دور هم جمع شدیم ، سیاست های چندگانه حُکام غربی در شورای امنیت را خنده دار اعلام کنیم، چون که حقوق بشر را می دانند ولی سکوت اختیار کردند.   

  ایشان در پایان گفت: امروز همه ما جمع شدیم، با شهدا، امامین انقلاب که اعلام کنیم تا پیروزی نهایی فلسطین این ملت جمهوری اسلامی ایران در کنار ملت مظلوم فلسطین و غزه خواهند ماند.   

 لازم‌به ذکر است در پایان این مراسم، قطعنامه ای علیه رژیم غاصب اسرائیل و آمریکای جنایتکار و در حمایت از کودکان و زنان و مردم مظلوم فلسطین و غزه قرات شد.    شهرستان سرپل ذهاب در غرب کرمانشاه بیش از ۹۰ هزار نفر جمعیت و ۴۸ کیلومتر مرز با عراق

، هشت دهستان و ۲۲۶ روستا دارد که تعدادی از روستاها در حریم مرز واقع هستند.