پایگاه خبری تحلیلی بازی دراز ۱۵:۱۱ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۹
به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج:

مزار شهدا شهرستان سرپلذهاب غبارروبی و عطرافشانی شد

بازی دراز ۱۴۰۴ : به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج مزار شهدا با حضور مسئولان و بسیجیان خانواده معظم شهدا ایثارگران شهرستان سرپلذهاب، گلزار شهدای حرم مطهر احمد بن اسحاق (ره) این شهرستان غبارروبی و عطرافشانی شد.

حجت الاسلام سید جواد حسینی نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه سرپل ذهاب در این مراسم معنوی ضمن تبریک هفته بسیج اظهار داشت: هفته بسیج یک فرصت و تجدید پیمان با آرمان ها ، تفکر بسیجی و فرهنگ‌ بسیجی است. 

   وی به گفته مقام عظما ولایت حضرت خامنه ای اشاره کرد که بسیجی سه خصلت مهم و شایسته داشته باشد، بسیجی دلش همراه با ایمان باشد، مغز متفکر داشته باشد و آمادگی در همه میدان ها که اسلام به آن نیاز دارد.  

 ایشان گفت: در تمام عرصه ها که قرآن، اسلام و انقلاب ما نیاز دارد، حضور بسیج مهم و تاثیرگذار است، که در مقابل دشمن بایستند و خیال خام دشمن را تباهی بکشند.   

 وی تاکید کرد: اقتدار و پیشرفت نظامی، دفاعی،سیاسی،فرهنگی  اجتماعی و... کشور مدیون خون پاک شهداست، لذا ما وظیفه داریم به پاسداشت این ایثارگری، در هر جایگاهی که هستیم مجاهدانه پای کار باشیم.   

در این مراسم با غبارروبی و عطرافشانی مزار شهداء و قرائت فاتحه، با تقدیم گل و ادای احترام به روح بلند و ملکوتی شهدا، بار دیگر با آرمان های والای شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند. 

  سرپل ذهاب در غرب كرمانشاه با بيش از 85 هزار نفر جمعيت در دوران هشت سال دفاع مقدس 803 شهيد، 163 آزاده و 840 جانباز تقديم انقلاب اسلامي كرده است. ‌