پایگاه خبری تحلیلی بازی دراز ۱۶:۳۷ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۹
به مناسبت هفته بسیج صورت گرفت:

دیدار مسئولین و بسیجیان سرپلذهاب با امام جمعه موقت شهرستان

بازی دراز ۱۴۰۴ : فرماندار، فرمانده سپاه ، اعضای شورای اداری و جمعی از بسیجیان شهرستان سرپلذهاب به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج مستضعفین در جوار حرم احمد ابن اسحاق (ره) با حجت الاسلام عسگری امام جمعه موقت این شهرستان دیدار کردند.

حجت الاسلام عسکری امام جمعه موقت شهرستان در این مراسم گفت: بسیج یک شجره طیبه است، لذا تفکر بسیجی در هر کشوری  وارد شود چشم طمع دشمنان بر آن کشور برداشته می شود. 

  وی افزود: بسیج در موقع تشکیل ، هیچ نظیری در دنیا نداشت ، بسیج تفکر ناب اسلام است و واژه ای مختص نظام جمهوری اسلامی و امام انقلاب می باشد.  

 ایشان بیان کرد: بسیج با تفکر اسلام الهام شده و حضرت امام حاصل اندیشه اسلام را بسیج نامید.  

 وی گفت: بسیج بزرگترین شبکه اجتماعی فرهنگی و نظامی در همه دنیا است، لذا ما توانستیم این تفکر را به جهانیان صادر کنیم.   ایشان گفت: به گفته امام راحل، بسیج از دل و بطن و خود مردم است، لذا یک تَشکل مردمی است اگر در جای عالم باشد پیروزی رقم خواهد زد.

   حجت الاسلام عسکری گفت: دشمن برخوردی که با فلسطین، غزه ، افغانستان ،عراق داشته با جمهوری اسلامی هم داشته است، اما قدرت و اقتدار نظام‌اسلامی حرفی برای گفتن دارد، و نگذاشته است دشمن هیچ غلطی بکند چون مردم تفکر بسیجی دارند.  

 وی گفت: هر جای که مردم ببیند این انقلابی که خودشان به ثمر رساندند، به پای آن خون ها ریختند، لحظه ای در خطر دشمن است، خود مردم خودجوش جلوآمد و مدافع انقلاب و نظام می شوند.  

 ایشان ادامه داد: تمام غربی ها و مستکبرین فهمیدند هرجای که تفکر بسیج ورود پیدا کرد و دل و جان مردم باشد، با شکست مواجهه خواهند شد.  

 سرپل ذهاب در غرب كرمانشاه با بيش از 85 هزار نفر جمعيت در دوران هشت سال دفاع مقدس 803 شهيد، 163 آزاده و 840 جانباز تقديم انقلاب اسلامي كرده است.