پایگاه خبری تحلیلی بازی دراز ۱۵:۱۰ - ۱۴۰۲/۰۹/۰۶
به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج:

مسئولان سرپل ذهاب از خانواده ۳ شهید شهرستان تجلیل و قدردانی بعمل آوردند

بازی دراز 1404:فرماندار سرپل‌ذهاب و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج با حضور در منزل شهیدان علی جان اختر شمس ، جمیار یاری نژاد و صحبت اله غلامی از آنان تجلیل بعمل آوردند.

صدراله بابلی فرماندار سرپل ذهاب در این دیدار معنوی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و ایثارگران، تکریم‌خانواده های معزز آنان، اظهار داشت: امروز تلاش برای حفظ وحدت نیاز اصلی جامعه است از این رو باید با الگوپذیری از خانواده های شهدا و ایثارگران در راستای تداوم راه شهدا و تقویت وحدت و حفظ آن در جامعه اهتمام جدی داشته باشند.

وی افزود: آرامش امنیت و اقتدار امروز ایران اسلامی در سایه وحدت و پیروی از فرامین امام راحل و رهبری معظم انقلاب اسلامی به دست آمده از این رو همه وظیفه داریم برای تقویت آن هوشیار باشیم.

وی با بيان اينكه عزت و عظمت امروز كشور مديون خون شهداست گفت: آنچه كه شهدا برای ما به ارمغان گذاشتند استقلال، آزادی و امنيتی است كه امروز شاهد آن هستيم.

ایشان بیان کرد: گراميداشت ياد و خاطره شهدای ايران اسلامی ، خود نوعی ترويج فرهنگ ايثار و شهادت است و بايد در زمينه معرفی شهيدان به نسل جديد جامعه و آشنايی با فرهنگ شهادت، ايثار و از خودگذشتگی آنان بيشتر تلاش كنيم.

در اين مراسم كه به طور جداگانه انجام شد، از صبوری و استقامت خانواده های اين عزيزان قدرداني شد.

سرپل ذهاب در غرب كرمانشاه با بيش از ۹۰ هزار نفر جمعيت در دوران هشت سال دفاع مقدس ۸۵۰ شهيد، 163 آزاده و 840 جانباز تقديم انقلاب اسلامي كرده است.