پایگاه خبری تحلیلی بازی دراز ۱۶:۳۶ - ۱۴۰۲/۱۱/۱۸
به‌مناسبت هفتمین‌روز از دهه‌فجر:

سه طرح‌عمرانی‌وخدماتی با مجموع اعتبار۲۰میلیاردتومان درشهرستان سرپل‌ذهاب به بهره‌برداری رسید

بازی دراز 1404:به‌مناسبت هفتمین‌روز از دهه‌فجرسه‌طرح عمرانی‌وخدماتی بامجموع اعتبار۲۰میلیاردتومان باحضورفرمانداروجمعی از مسئولین دستگاه‌های اجرایی درشهرستان سرپل‌ذهاب به بهره‌برداری رسید.

صدرالله بابلی فرماندارشهرستان سرپل‌ذهاب صبح‌امروز درحاشیه افتتاح این طرح‌های‌عمرانی وخدماتی درگفتگو با خبرنگار پایگاه خبری‌تحلیلی بازی‌دراز گفت: سه‌طرح‌عمرانی‌وخدماتی در سرپل‌ذهاب با مجموع اعتبار۲۰میلیاردتومان در هفتمین‌روز از دهه‌مبارک‌فجر افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

وی تشریح کرد: امروز مرکز خدمات جامع‌سلامت روستای‌گرده‌نو با مساحت ۶۰۰ مترمربع با هزینه ۸ میلیاردو ۵۰۰میلیون‌تومان از محل طرح‌های عمرانی دانشگاه علوم‌پزشکی کرمان افتتاح شد.

وی افزود: در محله‌فولادی۳۴هزارمترمربع و درمحله‌ترابی ۱۰هزارمترمربع زیرسازی و آسفالت بااعتبار۶ میلیاردو ۵۰۰میلیون‌تومان انجام‌شده است.

وی افزود: این پروژه زیرسازی و آسفالت از منابع‌داخلی‌شهرداری با مساحت زیرسازی که ۱۸هزارمترمربع آن توسط شرکت عمران راه بازی‌دراز و ۲۶هزارمترمربع آن توسط شهرداری انجام شده است.

وی ادامه داد: پروژه عمرانی بهسازی و روکش‌آسفالت راه‌روستایی ریزه‌‌وندنجف، آینه و پنج‌ستون به طول۴کیلومتربا اعتبار۶میلیاردتومان از محل اعتبارات استانی و ملی در ششمین‌روز از دهه‌فجر افتتاح شد.

وی درادامه به خدمات باارزش دولت برای رفاه حال عموم مردم اشاره کرد و گفت: اگر ملتی بخواهد طلایه‌دار و ماندگار باشد، باید کشور خود را به بالاترین سطح‌آبادانی و پیشرفت برساند و این نیازمند کار و تلاش خستگی‌ناپذیر و همدلی و محبت است.

فرماندار شهرستان اشاره کرد: در جهت توسعه و آبادانی سرپل‌ذهاب با تمام‌توان و تلاش با استفاده از ظرفیت‌های موجود، گام خواهیم برداشت و لازم به ذکر است در طول گذشت چهل‌وپنج سال از انقلاب با برکت جمهوری‌اسلامی‌ایران، تحولی‌عظیمی در این شهرستان مرزی اتفاق افتاده است.

شهرستان سرپل‌ذهاب در غرب کرمانشاه بیش از ۹۰ هزار نفر جمعیت و ۴۸ کیلومتر مرز با عراق، هشت دهستان و ۲۲۶ روستا دارد که تعدادی از روستاها در حریم مرز واقع هستند.