پایگاه خبری تحلیلی بازی دراز ۱۴:۲۰ - ۱۴۰۲/۱۱/۱۹
درسرپل‌ذهاب صورت گرفت :

برگزاری یادواره شهیدایرج رستمی درشهرستان

بازی دراز 1404:یادواره شهیددانش‌آموز ایرج رستمی از شهدای‌انقلاب شهرستان سرپل‌ذهاب صبح‌امروزدرشهرستان برگزار شد .

یادواره شهیددانش‌آموز ایرج رستمی از شهدای‌انقلاب شهرستان سرپل‌ذهاب صبح‌امروزباحضور امام‌جمعه ، فرماندار ، جمعی از مسئولین و خانواده‌های معظم‌شهدا در آموزشگاه شهیدایرج رستمی شهرستان برگزار شد .

امام‌جمعه سرپل‌ذهاب در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و تبریک ایام‌الله دهه‌مبارک‌فجر اظهارداشت : شهدا در پیروزی‌انقلاب‌اسلامی نقش بسیار مهمی داشتند و با خون خود نهال‌نوپای‌انقلاب را آبیاری کردند.

حجت‌الاسلام‌ساداتی افزود : شهدا به فرمان ولی و مقتدای خود لبیک گفته و با بصیرت و زمان‌شناسی خود به موقع در میدان حاضرشده و پایه‌های ظلم و ستم نظام‌ستمشاهی را به‌لرزه درآوردند و درراه آرمان‌های انقلاب‌اسلامی جان خود را فدا کردند .

وی تصریح کرد : امروز وظیفه یکایک دانش‌آموزان است که با الگو قرار دادن شهدای دانش‌آموز با بصیرت و زمان‌شناسی در میادین مختلف انقلاب حضوری به موقع داشته باشند .

امام‌جمعه شهرستان گفت : راهپیمایی یوم‌الله۲۲بهمن و انتخابات ۱۱اسفند دومیدان مهم پیش روی انقلاب است که باید با حضورحداکثری مردم برگزار شود تا تیری بر چشم دشمنان قسم‌خورده نظام و انقلاب باشد .

وی در پایان افزود : دانش‌آموزان عزیز خانواده‌های خود را تشویق نمایند که در انتخابات حضوری‌گسترده باشند .

مدیریت اداره آموزش‌وپرورش سرپل‌ذهاب نیز در ابتدای این مراسم اظهارداشت : شهدا نقش‌مهمی در پیروزی‌انقلاب‌اسلامی داشتند و با نثارخون خود این انقلاب را مقدس کردند .

غلامرضا بلند اقبال افزود : دانش آموزان از جمله اقشاری هستند که با وجود سن کم اما در مبارزات انقلابی حضوری فعال داشتند و شهدای بسیاری را تقدیم اسلام و انقلاب کردند .

وی تصریح کرد : شهیدایرج رستمی از شهدای دانش‌آموز سرپل‌ذهاب است که در دوران مبارزات انقلابی به شهادت رسیدند و امروز مایه افتخار و مباهات شهرستان و مجموعه آموزش‌وپرورش شهرستان هستند .

بلنداقبال در پایان افزود : دانش‌آموزان باید با تحصیل علم و حضور در میادین مختلف‌انقلاب همچون راهپیمایی یوم‌الله۲۲بهمن و انتخابات۱۱اسفند ادامه‌دهنده راه شهدای دانش‌آموز باشند .