پایگاه خبری تحلیلی بازی دراز ۱۸:۰۷ - ۱۴۰۲/۱۱/۲۰
درگرامیداشت دهه‌مبارک‌فجر صورت گرفت:

همایش پیاده‌رویی خانوادگی بازنشستگان نیروهای‌مسلح استان‌کرمانشاه در سرپل‌ذهاب

بازی دراز 1404:در هشتمین روز از دهه‌فجر پیاده‌رویی خانوادگی‌بازنشستگان نیروهای‌مسلح استان‌کرمانشاه در سرپل‌ذهاب برگزار شد.

سرهنگ مرزبان نوری جانشین فرمانده‌سپاه ناحیه سرپل‌ذهاب صبح‌امروز در هشتمین‌روز از دهه‌مبارک‌فجر در حاشیه برگزاری این‌پیاده روی درگفتگو با خبرنگار پایگاه خبری‌تحلیلی «بازی‌دراز» ضمن درود بر روح‌پرفتوح معمارکبیر انقلاب‌اسلامی و شهدا گفت: شهدا به گردن ما حق دارند، چون به برکت شهامت و ایثار و از خودگذشتگی شهداست که انقلاب رخ داد و این راه‌مقدس در دوران‌هشت‌سال جنگ‌تحمیلی پایدار ادامه پیدا کرد و برگ‌زرین دیگری از افتخارات و پیروزی در تاریخ انقلاب‌اسلامی به ثبت رسید.

وی افزود: بعد از دوران‌دفاع‌مقدس، وارد جنگ‌نرم با دشمن شدیم، لذا با شگردهای‌مختلف دشمن درصدد است بین ملت و دولت اختلاف بیافکند و مردم را نسبت به اقتدارو پیشرفت کشور ناامید سازد.

سرهنگ‌نوری تأکید کرد: الگوگیری از تجربیات و توانایی‌های بازنشستگان، در تمام عرصه‌ها، به نوعی پشتوانه‌ای برای رسیدن به موفقیت و شکست‌دشمن است.

وی ادامه داد: امروزه باید هوشیار باشیم که نقشه‌دشمن چه قشری از جامعه را مورد هدف قرار داده، در آن مسیر برنامه‌ریزی کنیم، گوش به فرامین‌امامین انقلاب باشیم و مجاهدانه پیرو خط‌رهبری حرکت و گام برداریم.

لازم به ذکر است، نیروهای‌مسلح به همراه خانواده از کانون‌بسیج‌بازنشستگان شهرستان تا یادمان شهدای‌گمنام با پیاده‌روی این مسیر را طی نمودند و ضمن قرائت‌فاتحه، با تقدیم گل و ادای‌احترام به روح‌بلند و ملکوتی‌شهدا، بار دیگر با آرمان‌های والای شهدای‌گرانقدر انقلاب‌اسلامی تجدیدمیثاق کردند.