پایگاه خبری تحلیلی بازی دراز ۱۴:۱۹ - ۱۴۰۲/۱۱/۲۱

مراسم جشن‌انقلاب دریادمان شهیدشیرودی سرپل‌ذهاب برگزار شد

بازی دراز 1404:مراسم جشن‌بزرگ‌انقلاب باحضورامام‌جمعه‌موقت و رئیس‌شورای‌سیاستگذاری ائمه‌جمعه‌استان‌کرمانشاه،امامین‌جمعه،فرماندار،فرماندهان‌نظامی‌سپاه،ارتش،فراجاوجمعی ازمسئولین سرپل‌ذهاب ومردم‌انقلابی دریادمان شهیدشیرودی روستای زرینجوب بااجرای برنامه‌های‌متنوع‌فرهنگی به‌همت بخشداری‌مرکزی،حوزه مقاومت‌بسیج‌امام حسین(ع)وحوزه‌مقاومت‌بسیج‌فاطمه‌الزهرا(س)برگزار شد.

حجت‌الاسلام جوادفاطمی‌نسب رئیس‌شورای‌سیاستگذاری ائمه‌جمعه‌استان‌کرمانشاه در این مراسم ضمن درودبرروح‌پرفتوح معمارکبیرانقلاب‌اسلامی امام‌خمینی(ره) وشهدای‌انقلاب تاکنون و گرامیداشت چهل وپنجمین‌سالگرد پیروزی شکوهمندانقلاب‌اسلامی و تبریک عیدمبعث گفت: خداشناسی،دین شناسی و تبعیت و حرکت در مسیراسلام و پیامبراسلام ،عمل به دستورات‌دین و ترک‌محرمات باعث سعادتمندی انسان می شود.

وی با تأکید بر اینکه دشمنان امروز تلاش می‌کنند که انسان را از مسیراصلی خود منحرف کنند،گفت: رمزوراز سعادتمندی و نجات‌انسان از فتنه‌های آخرالزمان عمل کردن به دستورات‌دینی واسلامی است.  

وی با بیان اینکه انقلاب‌امام درطول بعثت‌پیامبراسلام است، گفت: بعداز۱۴ قرن از بعثت‌پیامبر یکی ازشاگردان مکتب امام‌صادق(ع)علیه طواغیت‌جهان قیام می‌کند و او، امام‌خمینی(ره) است.

حجت‌الاسلام جوادفاطمی‌نسب گفت: امروزدشمنان‌نظام و انقلاب‌اسلامی که همان دشمنان‌پیامبر و دین‌اسلام هستند ، تلاش می‌کنند بین مردم و نظام فاصله انداخته و ذهن‌جوانان را پراز شبهه کنند.

همچنین دشمنان‌امروز تلاش می‌کنند ما پای آرمان‌های‌انقلاب نمانیم،با ولایت‌فقیه زاویه بگیریم.

رئیس شورای‌سیاستگذاری ائمه‌جمعه استان‌کرمانشاه اظهار داشت: امروز وظیفه ماست که پای آرمان‌های‌انقلاب ایستاده و در راهپیمایی۲۲بهمن و انتخابات ۱۱اسفند حضوری‌گسترده داشته باشیم.

شهرستان سرپل‌ذهاب در غرب‌کرمانشاه بیش از ۹۰هزارنفرجمعیت و۴۸کیلومترمرزباعراق،هشت‌دهستان و ۲۲۶روستا دارد که تعدادی ازروستاها درحریم‌مرز واقع هستند.

۱۲بهمن‌سالروز ورودامام‌خمینی (ره) بنیانگذارفقیدجمهوری اسلامی‌ایران به میهن درسال۱۳۵۷ تا ۲۲بهمن، سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب‌اسلامی‌ایران در همان سال، دهه‌فجر نامیده می‌‌شود.