پایگاه خبری تحلیلی بازی دراز ۱۴:۴۹ - ۱۴۰۲/۱۱/۲۱
فرمانده تیپ۷۱پیاده‌مکانیزه پادگان‌ابوذردرسرپل‌ذهاب:

انقلاب‌اسلامی درسایه ظلم‌ستیزی وآزادی‌خواهی ملت‌ایران به‌بار نشست

بازی دراز 1404:فرمانده تیپ‌۷۱ پیاده‌مکانیزه پادگان‌ابوذر در سرپل‌ذهاب گفت:انقلاب‌اسلامی درسایه یکپارچگی،وحدت‌کلمه،حقیقت‌خواهی،ظلم‌ستیزی و آزادی‌خواهی ملت‌ایران به‌بار نشست.

سرهنگ علی‌حسین‌محمدی درگفتگو باخبرنگارپایگاه خبری‌تحلیلی بازی‌دراز گفت: پیروزی‌انقلاب‌اسلامی از بزرگ‌ترین افتخارات ملت‌بزرگ‌ایران است و همین انقلاب‌اسلامی درسایه یکپارچگی،وحدت‌کلمه ، حقیقت‌خواهی ، ظلم‌ستیزی و آزادی‌خواهی ملت‌ایران به‌بار نشست.

 وی ،مردمی‌بودن و اعتقادملت به آرمان‌های‌انقلاب و امام را رمزپایداری‌انقلاب دانست و گفت:دشمن امروز با جنگ‌ترکیبی بااستفاده از فضای‌مجازی و شبکه‌های ماهواره‌ای به‌دنبال ازبین بردن ایمان و اعتقاد مردم است.

ایشان ادامه داد: دشمن در اغتشاشات‌اخیر بیش‌از ۷۵هزاردروغ را از طریق شبکه‌های‌اجتماعی و ماهواره‌ای تولید و منتشرکرد.

فرمانده تیپ۷۱پیاده‌مکانیزه پادگان‌ابوذر درسرپل‌ذهاب تصریح کرد: ارتش به‌عنوان فرزندخلف‌انقلاب با تقدیم ۷۰ شهید و ۱۲۰زندانی‌سیاسی و پیوستن به مردم ، به نقش خود در پیروزی انقلاب‌اسلامی عمل کرد.

وی اظهار داشت: ارتش امروز دست‌دردست سپاه وفراجا وبسیج در دفاع از کشور لحظه‌ای ازپا ننشسته است، سفردوردنیا توسط ناوگروه۸۶ نیروی راهبردی دریایی‌ارتش، ساخت سامانه‌پدافندی باور۳۷۳ وسوم‌خرداد ، کمک‌های‌هوایی‌هوانیروز درسوانح ، ساخت هواپیماهای بدون‌سرنشین و... تنها بخشی از پیشرفت‌های نظامی‌ارتش است در حالیکه در دوران دفاع‌مقدس حتی توان ساخت سیم‌خاردار هم در کشور وجود نداشت.

وی افزود: امروز ما ملت‌بزرگ‌ایران با اتکا به قدرت‌لایزال‌الهی پشت‌سررهبرانقلاب با نگاه به بیانیه گام‌دوم انقلاب با وحدت و تلاش و بصیرت  از تحریم‌های‌اقتصادی و گزینه‌های روی‌میز استکبارهیچ هراسی نداریم.

وی در پایان بیان داشت: ما باحضورگسترده در راهپیمایی یوم‌الله۲۲بهمن و انتخابات۱۱اسفند برگ‌زرینی بر افتخارات‌ملت خواهیم افزود.

شهرستان سرپل‌ذهاب در غرب کرمانشاه بیش از ۹۰ هزار نفر جمعیت و ۴۸ کیلومتر مرز با عراق، هشت دهستان و ۲۲۶ روستا دارد که تعدادی از روستاها در حریم مرز واقع هستند.