پایگاه خبری تحلیلی بازی دراز ۱۷:۲۵ - ۱۴۰۲/۱۱/۲۱
در نهمین‌روز از دهه‌مبارک‌فجر:

دوطرح‌عمرانی بااعتبار بیش از۱۰ میلیاردتومان در پشت‌تنگ‌ذهاب سرپل‌ذهاب افتتاح شد

بازی دراز 1404:باحضورجانشین‌فرماندهی‌سپاه‌حضرت‌نبی‌اکرم(ص)استان‌کرمانشاه،فرماندار،فرمانده‌سپاه وجمعی ازمسئولان سرپل‌ذهاب دوطرح‌عمرانی بااعتباربیش از۱۰میلیاردتومان درپشت‌تنگ‌ذهاب این شهرستان افتتاح شد.

صدراله بابلی فرماندارشهرستان سرپل‌ذهاب درحاشیه این مراسم درگفتگو با خبرنگارپایگاه خبری‌تحلیلی «بازی‌دراز» گفت:در نهمین‌روز از دهه‌مبارک‌فجر دوطرح‌عمرانی با اعتبار۱۰ میلیاردو۲۵۰میلیون‌تومان در پشت‌تنگ‌ذهاب سرپل‌ذهاب افتتاح شد.

وی تشریح کرد: پایگاه شهدای‌بسیج روستای دنگی‌کاک‌عبدالله ازتوابع پشت‌تنگ‌ذهاب در نهمین‌‌روز از گرامیداشت دهه‌فجر به بهره‌برداری رسید.

وی افزود: ساختمان این پایگاه‌مقاومت با زیربنای ۸۵ مترمربع و با اعتباری بالغ‌بر ۲۵۰میلیون‌تومان ساخته شده است .

وی همچنین از افتتاح بهسازی و روکش‌آسفالت راه روستایی‌حسن‌سلیمان به رمکی و جوانمیری به مناسبت گرامیداشت دهه‌فجر خبر داد.

وی افزود: بهسازی و روکش‌آسفالت راه روستایی‌حسن‌سلیمان به رمکی و جوانمیری با اعتباری بالغ‌بر ۱۰ میلیاردتومان به طول ۶/۵ کیلومتر انجام شده است.

وی در پایان به توسعه و آبادانی و پیشرفت روستاهای مرزی تأکید داشت و گفت: دولت با تمام توان،در صدد رفع نیازها و مطالبات مردم است و با توجه به تحریم‌های دشمن، به خوبی توانسته در منطقه اقدامات ارزشمندی انجام دهد.

بابلی تأکید کرد: مردم مرزدار سرپل‌ذهاب، در تمام عرصه‌ها پای‌انقلاب و نظام ایستاده‌اند و در تمام صحنه‌ها همچون انتخابات، راهپیمایی و دیگر مناسبت‌ها حضوری پررنگ داشته و دشمنان را ناامید کردند.

وی در پایان اشاره کرد: مردم قدردان دستاوردهای انقلاب هستند و پای ‌نقلاب می‌مانند و در راهپیمایی۲۲بهمن حضوری سبز خواهند داشت.

شهرستان سرپل‌ذهاب در غرب کرمانشاه بیش از ۹۰ هزار نفر جمعیت و ۴۸ کیلومتر مرز با عراق، هشت دهستان و ۲۲۶ روستا دارد که تعدادی از روستاها در حریم مرز واقع هستند.

۱۲بهمن سالروز ورود امام‌خمینی(ره) بنیانگذار فقید جمهوری‌اسلامی‌ایران به میهن در سال ۱۳۵۷ تا ۲۲ بهمن، سالروزپیروزی شکوهمندانقلاب‌اسلامی ایران در همان سال، دهه‌فجر نامیده می‌‌شود.