پایگاه خبری تحلیلی بازی دراز ۲۰:۰۰ - ۱۴۰۲/۱۱/۲۱

دعوت‌ شورای‌هماهنگی تبلیغات‌اسلامی سرپل‌ذهاباز مردم شهرستان برای حضور در راهپیمایی۲۲بهمن

بازی دراز 1404:شورای‌هماهنگی تبلیغات‌اسلامی سرپل‌ذهاب با صدوربیانیه‌ای آحادمردم‌شریف، مؤمن، انقلابی و شهیدپرور این شهرستان را برای حضور باشکوه و حماسی در راهپیمایی ۲۲بهمن دعوت کرد

امام‌جمعه ، نماینده‌مردم در مجلس‌شورای‌اسلامی، فرماندار و شورای‌هماهنگی تبلیغات‌اسلامی سرپل‌ذهاب در پیامی از مردم‌ولایت‌مدار وانقلابی شهرستان برای حضور باشکوه در راهپیمایی یوم‌الله۲۲بهمن دعوت کردند .

در بخشی از این پیام آمده است :

۲۲بهمن آغاز چهل‌وپنجمین بهارانقلاب مردم‌بصیر ، ولایت‌مدار و انقلابی‌ایران اسلامی است که به رهبری پیامبرگونه امام عظیم‌الشان پایه‌های ظلم و ستم را درهم شکسته و ردپای استکبارجهانی را برای همیشه تاریخ از کشور پاک کردند .

دهه‌فجر دهه سراسرنور و روشنایی است و به فرموده رهبرمعظم‌انقلاب‌اسلامی کلید گشایندۀ درهای‌پیروزی به روی این ملت عظیم بود که «استقلال، آزادی ، جمهوری اسلامی» را به ارمغان آورد.

بدینوسیله از عموم مردم‌بصیر ، ولایت‌مدار و همیشه در صحنه شهرستان سرپل‌ذهاب دعوت می شود در مراسم راهپیمایی یوم‌الله۲۲ بهمن شرکت نموده و باردیگر با حضور خودبصیرت ، ایستادگی ، زمان‌شناسی ، وفاداری و اتحاد و یکپارچگی خود را به منصه‌ظهور گذاشته و باردیگر با آرمان‌های انقلاب‌اسلامی و امام‌خمینی (ره) و با رهبرمعظم‌انقلاب‌اسلامی تجدیدبیعت نمایند .