پایگاه خبری تحلیلی بازی دراز ۱۷:۱۸ - ۱۴۰۲/۱۱/۲۳
معاون سیاسی امنیتی فرمانداری سرپل ذهاب:

انتخابات یک منشوراصلی برای ایفای‌نقش‌مردم درمدیریت‌امور است

بازی دراز 1404:معاون‌سیاسی‌امنیتی‌فرمانداری سرپل‌ذهاب گفت: انتخابات یک منشوراصلی برای ایفای‌نقش‌مردم درمدیریت‌امور است و مردم با انتخاب‌های خودباحضور درمیدان‌انتخاب آینده‌خود را رقم‌می‌زنند.

خسروتمری درگفتگو با خبرنگارپایگاه خبری‌تحلیلی بازی‌دراز گفت:انتخابات یکی ازمؤلفه‌های اصلی مردم‌سالاری‌دینی در نظام‌‌مقدس‌جمهوری‌اسلامی‌ایران است که با تکیه بر همین اصل، ما شاهد برگزاری انتخابات متعددی در سطح ایران‌اسلامی بوده‌ایم.

وی افزود: انتخابات یک منشوراصلی برای ایفای‌نقش‌مردم در مدیریت‌امور است و مردم با انتخاب‌های خود با حضور درمیدان انتخاب‌آینده خود را رقم‌می‌زنند.

وی ادامه داد: هر چه این حضور باشکوه و باصلابت باشد یقیناً خدمتگزاران مردم در مجلس‌شورای‌اسلامی یا خبرگان‌رهبری احساس‌مسئولیت بیشتری خواهند کرد تا وظیفه خود را با تلاش ‌یشتر و قدرت‌بیشتر به انجام برسانند.

خسرو تمری گفت: برای نظام‌مقدس‌جمهوری‌اسلامی‌ایران‌ حضور مردم امری‌اساسی، و ضروریست و تأکیدات مقام معظم رهبری برای برگزاری یک انتخابات باشکوه و با بصیرت و پرشور بیانگر همین موضوع است.

ایشان بیان داشت: دشمنان‌نظام و انقلاب به شدت به دنبال این هستند با ایجاد ناامیدی و یأس مانع از حضور در پای صندوق‌های رأی هستند ، آنان می‌دانند این حضور چقدر می‌تواند پایه‌های اقتدار جمهوری‌اسلامی را مستحکم‌تر کند و همین تلاش دشمنان، برای عدم شرکت در انتخابات بیانگر این است جمهوری‌اسلامی برای رأی مردم اهمیت قائل است.

وی تصریح کرد: خیال‌دشمنان‌نظام‌مقدس جمهوری‌اسلامی‌ایران، مبنی بر اینکه این انتخابات معیار دموکراسی نیست واهی است.

وی تأکید کرد: چهارموضوع سلامت انتخابات، رقابت بین داوطلبین، مشارکت بالای مردم و امنیت بالای انتخابات، مدنظر رهبری است و در این زمینه برنامه‌ریزی‌های لازم در شهرستان سرپل‌ذهاب صورت گرفته است.

وی گفت: دیدار با پیشکسوتان، نخبگان، فرهنگ و رسانه، ایثارگران، اصناف، اقشار دانش‌آموزی و دانشجوی ، دهیاران و شوراهای‌روستاها، استفاده از فرصت دهه‌فجر برای دعوت مردم پای صندوق‌های رأی، انجام‌گرفته است.

وی عنوان کرد: در حوزه رقابت فضای شهرستان به گونه‌ای است که امکان رقابت پیش‌بینی می‌کنیم در بستر سلامت شکل بگیرد،از شخصیت‌های که کمترین جهت‌گیری نسبت به نمایندگان داشته باشند، پای‌کار بیاوریم.

وی افزود: در حوزه امنیت نیز، به همت شورای تأمین شهرستان تصمیمات خوبی گرفته، نیروهای امنیتی،انتظامی و اطلاعاتی با بالاترین سطح هوشیاری و آگاهی و رصد میدانی پای‌کار هستند.

شهرستان سرپل‌ذهاب در غرب کرمانشاه بیش از ۹۰ هزار نفر جمعیت و ۴۸ کیلومتر مرز با عراق، هشت دهستان و ۲۲۶ روستا دارد که تعدادی از روستاها در حریم مرز واقع هستند.