پایگاه خبری تحلیلی بازی دراز ۱۷:۴۲ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۲
منتشر شد:

پیام مشترک امام جمعه و فرماندار شهرستان سرپل‌ذهاب به مناسبت ۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی ایران

بازی دراز ۱۴۰۴ : امام جمعه و فرماندار شهرستان سرپل‌ذهاب به مناسبت ۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی ایران پیام مشترکی صادر کردند.

حجت الاسلام محمد علی ساداتی امام جمعه و  صدراله بابلی فرماندار شهرستان سرپل‌ذهاب در پیامی ضمن گرامیداشت روز ۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی و روز مردم سالاری دینی را به ملت ایران به ویژه مردم شهیدپرور سرپل ذهاب اعلام داشتند: خداوند بزرگ را شاکریم که ملت ایران را سربلند و پیروز گردانید تا با اراده و ایمان و توکل به او مسیر آینده خود را رقم بزنند و به مصداق کلام خداوند برای تغییر جهان گام بردارند.    

 انقلاب اسلامی ایرانی که برگرفته از اراده ملت ایران بود با تدبیر حضرت امام خمینی(ره) بنیانگذار کبیر انقلاب با برگزاری همه پرسی در فروردین سال ۱۳۵۸  نشان داد که می خواهد مسیر آینده و اقتدار و عظمت خود را با خواست و حضور مردم رقم بزند و مردم  با یک آری قطعی آینده ای روشن را برای ایران رقم زدند.  

 در سال ۵۸ مردم سالاری دینی را با  شعار نه شرقی و نه غربی ، جمهوری اسلامی را به عنوان یک مشی اصلی را پیش روی دولتمردان نهادند.   

 انقلاب اسلامی ایران به پشتوانه مردم با بهره گیری از همین خط مشی و افق بلندی که  امام راحل اندیشیده بود و با تدابیر جانشین برحقش حضرت امام خامنه ای تداوم پیدا کرد.  

 امروز نظام جمهوری اسلامی در بین جهانیان در اوج قدرت و اقتدار قرار دارد و این مسیر تا رسیدن به قله های پیشرفت، عزت و اقتدار ادامه خواهد داشت.   

 رمز پایداری، صلابت، پیشرفت و استقامت بی‌سابقه ملت ایران در برابر سخت‌ترین حمله ها، توطئه ها، تحریم‌ها و فشار‌های تحمیلی دشمنان و استکبار جهانی را نیز در روز ۱۲ فروردین باید جستجو کرد که ملت برای انقلاب اسلامی خویش، بهای سنگینی پرداخت کرده و بر نتیجه آن مهر تایید زده است.  

 امید است در راستای تحقق آرمان‌های انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با وحدت و اتحاد همگانی به کوری چشم دشمنان؛ شاهد رشد و تعالی بیش از پیش این سرزمین بزرگ باشیم.  

  شهرستان سرپل ذهاب در غرب کرمانشاه بیش از ۹۰ هزار نفر جمعیت و ۴۸ کیلومتر مرز با عراق، هشت دهستان و ۲۲۶ روستا دارد که تعدادی از روستاها در حریم مرز واقع هستند.