آخرین مطالب

پربازدیدترین ها

کد خبر: 226328 ۱۰:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۳

فرمانده انتظامی سرپلذهاب خبرداد :

کشف ۳۳۴ قلم داروی قاچاق نایاب در شهرستان باتلاش پاسداران نیروی زمینی سپاه

بازی دراز 1404:فرمانده انتظامی سرپل‌ذهاب کشف ۳۳۴ قلم داروی قاچاق نایاب به ارزش سه میلیارد ریال در شهرستان باتلاش پاسداران و بسیجیان عملیاتی نیروی زمینی سپاه خبرداد .

کشف ۳۳۴ قلم داروی قاچاق نایاب در شهرستان باتلاش پاسداران نیروی زمینی سپاه

 

سرهنگ منوچهر رضایی بیان داشتند : برابر اعلام پلیس آگاهی شهرستان باهوشیاری و تیزبینی پاسداران و بسیجیان عملیاتی در ایست بازرسی مقطعی عوامل گردان حضرت حمزه سیدالشهداء(ع) لشگر عملیاتی حضرت نبی اکرم (ص)نیروی زمینی سپاه پاسداران مستقر در منطقه پشت تنگ یک دستگاه خودرو کامیون بنز مشکوک متوقف شده که با هماهنگی دادستانی خودرو موصوف مورد بازرسی قرار گرفت.

وی افزود : پاسداران نیروی زمینی سپاه در بازرسی از این کامیون تعداد ۳۳۴ قلم انواع آمپول و داروهای خارجی کمیاب و نادر از قبیل ریبوفلاوین _آمپول اگزان _نیدل دو کاناله فلزی ... به ارزش تقریبی سه میلیارد ریال کشف کردند.

رئیس پلیس شهرستان تصریح کرد : دراین راستا خودروی کامیون حامل داروهای قاچاق توقیف شده و متهم دستگیر شده توسط عوامل نیروی زمینی سپاه پاسداران با قرار لازم دراختیار عوامل انتظامی قرار گرفت .

رضایی در پایان افزود : با توجه به تحریم های ناجوانمردانه و ظالمانه دشمن و شیوع ویروس منحوس کرونا در سطح منطقه و کشور قاچاق داروهای نادر و کمیاب جنایت علیه مردم است که انتظامی با جدیت تمام در تلاش می باشد تا با اخلالگران عرصه قاچاق دارو و اقلام بهداشتی برخورد قاطعانه کرده و با همکاری سایر یگانهای نظامی منطقه و با هماهنگی دادستان برای ریشه کن نمودن این معضل تلاش خواهد کرد .