پربازدیدترین ها

سرویس: فرهنگی کد خبر: 238131 ۱۴:۱۹ - ۱۴۰۲/۱۱/۲۱

مراسم جشن‌انقلاب دریادمان شهیدشیرودی سرپل‌ذهاب برگزار شد

بازی دراز 1404:مراسم جشن‌بزرگ‌انقلاب باحضورامام‌جمعه‌موقت و رئیس‌شورای‌سیاستگذاری ائمه‌جمعه‌استان‌کرمانشاه،امامین‌جمعه،فرماندار،فرماندهان‌نظامی‌سپاه،ارتش،فراجاوجمعی ازمسئولین سرپل‌ذهاب ومردم‌انقلابی دریادمان شهیدشیرودی روستای زرینجوب بااجرای برنامه‌های‌متنوع‌فرهنگی به‌همت بخشداری‌مرکزی،حوزه مقاومت‌بسیج‌امام حسین(ع)وحوزه‌مقاومت‌بسیج‌فاطمه‌الزهرا(س)برگزار شد.

مراسم جشن‌انقلاب دریادمان شهیدشیرودی سرپل‌ذهاب برگزار شد

حجت‌الاسلام جوادفاطمی‌نسب رئیس‌شورای‌سیاستگذاری ائمه‌جمعه‌استان‌کرمانشاه در این مراسم ضمن درودبرروح‌پرفتوح معمارکبیرانقلاب‌اسلامی امام‌خمینی(ره) وشهدای‌انقلاب تاکنون و گرامیداشت چهل وپنجمین‌سالگرد پیروزی شکوهمندانقلاب‌اسلامی و تبریک عیدمبعث گفت: خداشناسی،دین شناسی و تبعیت و حرکت در مسیراسلام و پیامبراسلام ،عمل به دستورات‌دین و ترک‌محرمات باعث سعادتمندی انسان می شود.

وی با تأکید بر اینکه دشمنان امروز تلاش می‌کنند که انسان را از مسیراصلی خود منحرف کنند،گفت: رمزوراز سعادتمندی و نجات‌انسان از فتنه‌های آخرالزمان عمل کردن به دستورات‌دینی واسلامی است.  

وی با بیان اینکه انقلاب‌امام درطول بعثت‌پیامبراسلام است، گفت: بعداز۱۴ قرن از بعثت‌پیامبر یکی ازشاگردان مکتب امام‌صادق(ع)علیه طواغیت‌جهان قیام می‌کند و او، امام‌خمینی(ره) است.

حجت‌الاسلام جوادفاطمی‌نسب گفت: امروزدشمنان‌نظام و انقلاب‌اسلامی که همان دشمنان‌پیامبر و دین‌اسلام هستند ، تلاش می‌کنند بین مردم و نظام فاصله انداخته و ذهن‌جوانان را پراز شبهه کنند.

همچنین دشمنان‌امروز تلاش می‌کنند ما پای آرمان‌های‌انقلاب نمانیم،با ولایت‌فقیه زاویه بگیریم.

رئیس شورای‌سیاستگذاری ائمه‌جمعه استان‌کرمانشاه اظهار داشت: امروز وظیفه ماست که پای آرمان‌های‌انقلاب ایستاده و در راهپیمایی۲۲بهمن و انتخابات ۱۱اسفند حضوری‌گسترده داشته باشیم.

شهرستان سرپل‌ذهاب در غرب‌کرمانشاه بیش از ۹۰هزارنفرجمعیت و۴۸کیلومترمرزباعراق،هشت‌دهستان و ۲۲۶روستا دارد که تعدادی ازروستاها درحریم‌مرز واقع هستند.

۱۲بهمن‌سالروز ورودامام‌خمینی (ره) بنیانگذارفقیدجمهوری اسلامی‌ایران به میهن درسال۱۳۵۷ تا ۲۲بهمن، سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب‌اسلامی‌ایران در همان سال، دهه‌فجر نامیده می‌‌شود.