پربازدیدترین ها

کد خبر: 226223 ۰۹:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۱

رئیس اداره صنعت،معدن و تجارت سرپلذهاب خبرداد:

وضعیت قرمز کرونا و تعطیلی دو هفته ای کلیه اصناف و کسبه در شهرستان

بازی دراز 1404:رئیس اداره صنعت،معدن و تجارت سرپلذهاب از پوشش وضعیت قرمز بیماری منحوس کرونا و تعطیلی دو هفته ای کلیه اصناف و کسبه در شهرستان خبر داد.

وضعیت قرمز کرونا و تعطیلی دو هفته ای کلیه اصناف و کسبه در شهرستان

یوسف نظری در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: دراجرای مصوبات ستاد ملی و محدودیتهای اعمال شده جهت کنترل شیوع بیماری کرونا در سطح شهرستان سرپل ذهاب با توجه به وضعیت قرمز شهرستان فعالیت صنوف قرار گرفته در گروه های شغلی ۲ ، ۳ و ۴ از شنبه اول آذر ماه به مدت دوهفته ممنوع وتعطیل می باشند.

وی افزود: دراین رابطه صرفامشاغل سطح یک با رعایت پروتکل های بهداشتی مجاز به فعالیت می باشند وضمانت اجرای این مهم اتاق اصناف واتحادیه های صنفی می باشند.

نظری با اشاره به همراهی وهمکاری خوب و صددرصدی قبلی اصناف گفت : هیات رییسه اتاق اصناف.اتحادیه های لوازم خانگی، طلافروشان.؛پوشاک فروشان،بنگاه معاملات ونمایشگاه،ارایشگران مردانه، زنانه، خیاطان، قنادان واغذیه فروشان ،عکاسان.مصالح فروشان تا کنون برای ریشه کنی این بیماری منحوس مشارکت لازم داشتند و قابل تقدیر است.  

وی در پایان تاکید کرد: تیم نظارتی در قالب گشت های مشترک به صورت روزانه صبح و عصر و تا پایان فعالیت روزانه اصناف درجهت اعتلای سلامت شهروندان فعال خواهند بود و متخلفین به محاکم قضایی معرفی خواهند شد.