آخرین مطالب

پربازدیدترین ها

کد خبر: 226231 ۱۰:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۲

فرماندار شهرستان سرپلذهاب:

آغاز محدودیتهای ترددی در سرپلذهاب / ورودیهای شهرستان توسط نیروی انتظامی کنترل می شود

بازی دراز 1404:فرماندار سرپلذهاب گفت : محدودیتهای ترددی در سرپلذهاب آغاز و ورودیهای شهرستان توسط عوامل نیروی انتظامی کنترل می شود.

آغاز محدودیتهای ترددی در سرپلذهاب / ورودیهای شهرستان توسط نیروی انتظامی کنترل می شود

 

 محبت جمالی نیا در گفتو باخبرنگار ما اظهارداشت : مدیریت واجرای هدفمند و هوشمند محدودیتهاو ممنوعیتهای کرونایی که مصوب ستاد ملی مقابله با کرونا کشور می باشد از امروز اول آذرماه در شهرستان شروع شده است .

وی افزود : مردم ، اصناف و بازاریان ،رسانه ها ، سمن ها و فعالین اجتماعی در اجرای ممنوعیت ها و محدودیتهای کرونایی همکاری و همراهی لازم را با ستاد مقابله باکرونا شهرستان داشته اند که قابل تقدیر است .

ایشان درادامه بااشاره به محدودیتهای تردد خودروها در شهرستان اظهارداشت : محدودیتهای تردد خودروهای عبوری براساس طرح ملی ستاد مقابله با کرونا کشور از اول آذرماه بصورت همزمان با سراسر کشور در سرپلذهاب آغاز شد .

فرماندار شهرستان افزود : دراین طرح مبادی ورودی شهرستان از سمت قره بلاغ ، پلیس راه و سرابگرم توسط عوامل پلیس انتظامی و پلیسراه کنترل شده ودرصورت مشاهده در هر ۲۴ ساعت ۱۰ میلیون ریال جریمه خواهد شد .

نماینده عالی دولت در شهرستان تصریح کرد : اجرای این طرح بمنظور جلوگیری از ورود خودروهای پلاک غیربومی و خروج خودروهای با پلاک بومی جهت جلوگیری از ترددهای غیر ضرور برای مقابله با شیوع بیماری کرونا و حفظ سلامت  مردم می باشد.

جمالی نیا اذعان داشت : براساس این طرح تردد خودروهای پلاک بومی از ساعت ۲۱ شب تا ساعت ۴ بامداد روز بعد نیز ممنوع بوده ودرصورت مشاهده خودرو بصورت هوشمند به مبلغ ۲ میلیون ریال جریمه خواهد شد و شرفا خودروهای امدادی ، دستگاههای خدمات رسان و شهرداری مجاز به تردد در شهرستان می باشند .