آخرین مطالب

پربازدیدترین ها

کد خبر: 226329 ۱۰:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۳

صورت گرفت:

‍ عیادت معاونین فرماندار و مسئولین شهرستان از هانیه دختر فداکار سرپل ذهابی به مناسبت روز جهانی معلولین

بازی دراز1404:به مناسبت روز جهانی معلولین معاون سیاسی امنیتی، معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ، مسئول دفتر نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و رئیس اداره بهزیستی شهرستان سرپل ذهاب از معلول ضایعه نخاعی هانیه یزدان شناس قهرمان زلزله آبان ماه ۹۶ دیدار و سرکشی کردند.

‍ عیادت معاونین فرماندار و مسئولین شهرستان از هانیه دختر فداکار سرپل ذهابی به مناسبت روز جهانی معلولین

 

پیرکرمی معاون سیاسی امنیتی فرمانداری شهرستان سرپل ذهاب در حاشیه این دیدار گفت:معلولان موفقی در جامعه وجود دارند که باید با برنامه ریزی دقیق از توانمندی های علمی و اجتماعی آنان در حوزه های مختلف به خوبی استفاده شود.

پیرکرمی تصریح کرد:من هم به نوبه خود از تمامی مادران، پدران، همسران و فرزندان صبور، دلسوز و فداکاری که بزرگوارانه و با دل و جان، از فرزند، همسر و یا پدر و مادر معلول خویش، بی منت و بی آنکه یادی از آنها شود، مراقبت و پرستاری می‌نمایند تقدیر و تشکر مینمایم.

معاون سیاسی،امنیتی فرمانداری سرپل ذهاب افزود:از دستگاه‌های اجرایی می خواهم، توجه ویژه به مبلمان شهری، مناسب‌سازی محیط برای این عزیزان و رفع مشکلات مختلف آنان را در دستور کار خود داشته باشند،امید است که بتوانیم گوشه ای از مشکلات این عزیزان را برطرف نماییم.

لازم به ذکر است:هانیه یزدان شناس، دختر فداکار ۱۲ساله سرپل ذهابی که در زلزله آبان ماه ۹۶ برای نجات خواهر۲ ساله اش جان خود را به خطر انداخت به علت اصابت آوار به کمرش دچار ضایعه نخاعی شد.